captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“

Apie mistinius penkis Tibeto pratimus žino daug kas. Besižavintys energijomis ir jų valdymu tikina, kad juos darant lengvai ir greitai atjaunėjama, pagražėjama, pasveikstama...
Laidos vedėja Violeta Baublienė. lrt.lt nuotr.
Laidos vedėja Violeta Baublienė. lrt.lt nuotr.

Apie mistinius penkis Tibeto pratimus žino daug kas. Besižavintys energijomis ir jų valdymu tikina, kad juos darant lengvai ir greitai atjaunėjama, pagražėjama, pasveikstama... Režisierė Aurelija Čeredaitė ir viceministro žmona Aldona Vasiliauskienė Tibeto jogą, kaip dažnai vadinami minėti pratimai, praktikuoja daugiau kaip dešimt metų. Ir kokių rezultatų jos pasiekė? Kodėl niekas neprabyla apie Tibeto pratimų realybę? Garsus holistinės medicinos specialistas Alfredas Marška sudės visus taškus.

Režisierė iš Amerikos, dirbusi ties populiariais serialais, tokiais kaip „Seksas ir miestas“, dirbusi su garsiąja Elsa Klench, dabar kalba lietuviškai ir tikina esanti tokia pat, kaip mes. Yanna Ross, per ašaras atsidūrusi Amerikoje, ten nubraukė savo tapatybę ir darė karjerą, kuri nutrūko po rugsėjo 11-osios. Kaip Yanna gyvena Lietuvoje? 

„Stilius“ su Violeta Baubliene – antradienį 21.15 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...