captcha

Jūsų klausimas priimtas

Elito kinas. Fantastinė nuotykių drama „Bekraštė istorija“ (The Fall)

1915 metai, Los Andželas. Smalsi mergaitė Aleksandrija ligoninėje laukia dienos, kai jai nuims nuo rankos gipsą. Lakstydama koridoriais ir mėtydama raštelius slaugėms, ji patenka į sunkiai sužeisto jauno vyriškio, kaskadininko Rojaus Volkerio palatą. Jis pažada jai papasakoti kvapą gniaužiančią istoriją apie meilę ir kerštą, jei ji nueis į ligoninės sandėlį ir paslapčia paims keletą morfino tablečių.
 .
.

1915 metai, Los Andželas. Smalsi mergaitė Aleksandrija ligoninėje laukia dienos, kai jai nuims nuo rankos gipsą. Lakstydama koridoriais ir mėtydama raštelius slaugėms, ji patenka į sunkiai sužeisto jauno vyriškio, kaskadininko Rojaus Volkerio palatą. Jis pažada jai papasakoti kvapą gniaužiančią istoriją apie meilę ir kerštą, jei ji nueis į ligoninės sandėlį ir paslapčia paims keletą morfino tablečių. Tai pasakojimas apie vieną pirmųjų kaskadininkų, kuris dėl nelaimingos meilės ryžtasi savižudybei ligoninėje.

Nuotykių epas su dviem siužeto linijomis buvo kuriamas 4 metus, iš jų dvejus buvo keliauta po 28 pasaulio šalis ir filmuota gražiausi gamtovaizdžiai – jų fone ir vyksta Rojaus sekamos pasakos įvykiai.

Fantastinė nuotykių drama

Indija, Didžioji Britanija, JAV

2006

N-14

Režisierius: Tarsem Singh

Vaidina: Catinca Untaru, Justine Waddell, Lee Pace, Kim Uylenbroek, Daniel Caltagirone, Leo Bill, Marcus Wesley, Sean Gilder, Jeetu Verma, Julian Bleach

 The Fall
(2006) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...