captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pinigų kartoje“ – klausimai dėl verslo moralės ir skaudžios darbo ieškančių žmonių patirtys

Jei elgiesi teisėtai, ar visada esi teisus? Jei save vadini socialiai atsakingu, ar turėtum sau taikyti aukštesnius moralės standartus? Į tokius klausimus bando atsakyti „Pinigu karta“, analizuodama situaciją, kai žinoma lietuviško verslo bendrovė savo reklamai panaudojo frazę, priskiriamą maestro Vytautui Kernagiui?
Laidos vedėjas Andrius Tapinas.
Laidos vedėjas Andrius Tapinas.

Jei elgiesi teisėtai, ar visada esi teisus? Jei save vadini socialiai atsakingu, ar turėtum sau taikyti aukštesnius moralės standartus? Į tokius klausimus bando atsakyti „Pinigu karta“, analizuodama situaciją, kai žinoma lietuviško verslo bendrovė savo reklamai panaudojo frazę, priskiriamą maestro Vytautui Kernagiui? Kaip į tai sureagavo maestro šeima ir reklamos specialistai? 

Nenustebkite, jei Facebook socialiniame tinkle sužinosite baisią naujieną apie tragiškai žuvusią Lietuvos įžymybę. Tai tik juodoji rinkodara, bet ar tokių strategijų kūrėjai liks nenubausti? 

Taip pat laidoje: kaip išsisukti iš paskolų kelio, kuris baigiasi ties anstolio slenksčiu ir kodėl nėra džiaugsmo mūsų „Ieškau darbo“ projekto dalyvių veiduose. 

„Pinigų karta“ antradienį 21:30 val. Vedėjas Andrius Tapinas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...