captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Teisė žinoti“: kuo pagrįsti siūlymai grąžinti mirties bausmę?

Septyniolikmetės nužudymo drama. Kodėl neišgelbėjo ir ar galėjo išgelbėti sudegintą mergaitę skambutis į Bendrąjį pagalbos centrą, kuo pagrįsti siūlymai grąžinti mirties bausmę, jeigu Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencija ją draudžia, ir ar mirties bausmė apsaugo nuo sužvėrėjusių žudikų ten, kur ji taikoma?  
Laidos vedėja Rita Miliūtė.
Laidos vedėja Rita Miliūtė.

Septyniolikmetės nužudymo drama. Kodėl neišgelbėjo ir ar galėjo išgelbėti sudegintą mergaitę skambutis į Bendrąjį  pagalbos centrą, kuo pagrįsti siūlymai grąžinti mirties bausmę, jeigu Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencija ją draudžia, ir ar mirties bausmė apsaugo nuo sužvėrėjusių žudikų ten, kur ji taikoma? Ką galima ir reikia padaryti, kad tokių tragedijų būtų mažiau ir kas tą turi daryti?

Laidoje „Teisė žinoti“ šiais klausimais diskutuos VRM viešojo saugumo departamento vadovas Tomas Žilinskas, Ryšių reguliavimo tarnybos vadovas Feliksas Dobrovolskis, „Bitė Lietuva“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Pranas Kuisys, buvęs Teisingumo ministras Remigijus Šimašius ir psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis.  

Laidą veda Rita Miliūtė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...