captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Žinių riteriai ir damos“: ko nemoka prof. A. Bumblauskas?

Filmuojant pirmąją šio sezono LRT televizijos viktoriną „Žinių riteriai ir damos“ jos dalyviai apstulbo: erudicija stebinantis istorikas, populiariausias Lietuvoje profesorius, viktorinos vedėjas Alfredas Bumblauskas iki šiol nebuvo žaidęs žaidimo, kurį žino kiekvienas mokyklinukas, o žaidimas atsirado dar Senovės Romoje.
Laidos vedėjai Jurgita Jurkutė ir Alfredas Bumblauskas.
Laidos vedėjai Jurgita Jurkutė ir Alfredas Bumblauskas.

Filmuojant pirmąją šio sezono LRT televizijos viktoriną „Žinių riteriai ir damos“ jos dalyviai apstulbo: erudicija stebinantis istorikas, populiariausias Lietuvoje profesorius, viktorinos vedėjas Alfredas Bumblauskas iki šiol nebuvo žaidęs žaidimo, kurį žino kiekvienas mokyklinukas, o žaidimas atsirado dar Senovės Romoje. Nustebusiems kolegoms profesorius teisinosi: „Mes per pamokas žaidėm kortom, dar kartais laivus šaudėm… “

O būtent „kryžiukus-nuliukus” žais savo varžovus įveikę Alfredo Bumblausko vedamo turnyro finalistai. Teisę įrašyti kryžiuką ar nuliuką jiems teks išsikovoti atsakinėjant į suktus ar visiškai nepalankius klausimus, nes rinktis reikės ne tik strategiškai tinkamiausią langelį, bet ir atsižvelgti į tame langelyje slypinčią temą.

Žavioji Jurgita Jurkutė diriguos pirmųjų etapų dalyviams. Ji pateiks klausimus-spąstus: žaidėjams reikės įvertinti, teisingas ar ne pasakytas teiginys. Paprasta nebus , o spąstai trinksės skaudžiai  – du minusus surinkęs žaidėjas paliks turnyrą.

Jau šį rudenišką šeštadienį LRT eteryje Jurgita Jurkutė ir Alfredas Bumblauskas pristatys naujas intelektualų kovas. „Intelektas – ne tik žinios. Iškalba, humoro jausmas, gebėjimas suvaldyti situaciją, mokėjimas džiaugtis ir talentas prisišaukti sėkmę – būtini šiuolaikiniam riteriui. Ar damai, – šypsosi projekto prodiuseris Laurynas Šeškus. – Todėl šį sezoną „Žinių riterių ir damų” studijoje aidės juokas ir skambės gyva muzika.“ Fortepijonas patikėtas talentingam pianistui Pauliui Zdanavičiui.

Žinių turnyras prasideda šeštadienį 18.30 val. per LRT televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...