captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nacionalinė paieškų tarnyba: Ukraina – Lietuva ir vienas vakaras, kuomet atsiskleidžia dešimtmečių mįslės

Pirmoji pirmadienio vakaro istorija – apie įžiebtą viltį ir sugrąžintą norą gyventi. Apie būtinybę jaustis reikalingu ir mylimu.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Pirmoji pirmadienio vakaro istorija – apie įžiebtą viltį ir sugrąžintą norą gyventi. Apie būtinybę jaustis reikalingu ir mylimu.

Kažkur tarp miškų gyveno sau žmogus su visu kuprotu savo likimu. Senokai pats save nurašęs ir lyg kokį gamtos broką atriekęs nuo artimųjų, skendo vienatvėje ir nė manyti nemanė, kad gali kam nors rūpėti.

Visgi tądien Dzūkijos miškuose ieškojome jo ne šiaip sau. O paprašyti vienos jaunos moters, kuri neįstengė ilgiau gyventi nežinioje.

Antroji istorija paliudys, kad ilgesys graužia anaiptol ne tik vienišius. Būna, žmogus turi, regis, viską: šeimą, pulką draugų ir bičiulių, mėgstamą darbą, pripažinimą, tačiau kažin kokios moralinės skolos, kažin kokie pačiam sau duoti pažadai nepalieka ramybėje, ir tiek.

Prieš daug metų tremtyje susipažino lietuvaitė ir ukrainietis. Pamilo vienas kitą, susituokė. Vyro tėviškėje, Ukrainoje, susilaukė pirmagimės Lilijos. Tačiau moters tėvynės ilgesys buvo stipresnis už pastangas išsaugoti šeimą. „Dešimt metų išgyvenau tremtyje ne tam, kad ir vėl negalėčiau sugrįžti į Lietuvą,“ – kalbėjo moteris.

Kad ir pasukę skirtingais keliais jiedu niekada nepamiršo vienas kito. Tik negalėjo numanyti, kad bendrauti teks taip trumpai...

Po keturiasdešimties metų to paties tėvo vaikai, brolis ir sesuo, panoro sueiti į vieną kelią. Panūdo vėl kaip kadaise pasijusti broliu ir seseria.

Ukraina – Lietuva ir vienas vakaras, kuomet atsiskleidžia dešimtmečių mįslės.

Nacionalinė paieškų tarnyba

Pirmadienį, 19.30 val.

Vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...