captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: „Sirenos“ vilioja sudaužyti pasenusį požiūrį į teatrą

Homeras „Odisėjoje" sirenomis vadino undines, savo dainomis viliodavusias jūrininkus į uolas, kad jų laivai sudužtų. Šios „Sirenos“ jau dešimtą kartą savo arijomis drąsiai giedos teatro klasiką ir naujoves, viliodamos sudaužyti nepajudinamą teatro suvokimą ir pasenusį požiūrį.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Homeras „Odisėjoje" sirenomis vadino undines, savo dainomis viliodavusias jūrininkus į uolas, kad jų laivai sudužtų. Šios „Sirenos“ jau dešimtą kartą savo arijomis drąsiai giedos teatro klasiką ir naujoves, viliodamos sudaužyti nepajudinamą teatro suvokimą ir pasenusį požiūrį. Ir taip Vilniaus tarptautinis teatro festivalis „Sirenos" gaus dar visą ateinančią savaitę.

Būna, kad į kino filmus dažnai einame dėl mylimo režisieriaus, aktoriaus, scenarijaus ar žanro. Būna, kad į kino filmus einame todėl, kad jie lietuviški. Kino teatruose – dvi lietuviško kino premjeros, o čia patarimai, kaip mėgautis lietuvišku kinu.

Kas ji ir ar tikra? Ar turi mėlynas akis, auksinius plaukus? Gal ji galėtų būti Botičelio „Venera"? Kas ji, poetų apdainuota, tapytojų tapyta, kūrėjus įkvepianti Mūza?

Te kultūra šį pusvalandį pasklinda po jūsų namus... Ją skleidžia Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...