captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: 10-asis Vilniaus dokumentinių filmų festivalis

Sutikite Vilniaus bohemą. Prasigėrusią. Filosofuojančią. Slankiojančią Vilniaus Užupio gatvėmis. Degradavusią. Pasiduodančią gyvenimui „čia ir dabar mieste“. Sutikite Jurgio Kunčino knygos „Tūla“ herojų. Sutikite ir Andrių Kaniavą, kursi šio romano motyvais Keistuolių teatre pristato spektaklį „Tūla ir kiti“.
10-ojo Vilniaus dokumentinių filmų festivalio plakato fragmentas.
10-ojo Vilniaus dokumentinių filmų festivalio plakato fragmentas.

Sutikite Vilniaus bohemą. Prasigėrusią. Filosofuojančią. Slankiojančią Vilniaus Užupio gatvėmis. Degradavusią. Pasiduodančią gyvenimui „čia ir dabar mieste“. Sutikite Jurgio Kunčino knygos „Tūla“ herojų. Sutikite ir Andrių Kaniavą, kuris šio romano motyvais Keistuolių teatre pristato spektaklį „Tūla ir kiti“.

Tikros istorijos nesustoja – skelbia jubiliejinis 10-asis Vilniaus dokumentinių filmų festivalis. 40 dokumentinių filmų, per dešimt nuo ketvirtadienio prasidėjusio festivalio dienų. Tikros istorijos nesustoja... Galbūt jūsų apsilankymas taip pat taps istorija, gal jums patiems, pagaliau pažiūrėjus seniai matytą dokumentiką, o gal festivaliui, jei netyčia tapsite rekordinio žiūrovų skaičiaus dalimi.

Jei laidą pradėjome nuo kino, kinu ją reiktų ir užbaigti. Vilniaus dokumentinių filmų festivalis, Kauno kino festivalis, nuolatinės premjeros ir į kino sales plūstantys žmonės – būriais, būreliais ir po vieną, o mes rubrikoje „Kultūringas kultūros tyrimas“ klausiame: „Keliese einate į kiną? O gal tai pasimatymas kine?“

Daug šviesios, intriguojančios kultūros.... Durys atsidaro 15 valandą. Už jų – Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...