captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: nemokama Malaizijos saulė valdininkams, vėluojančios algos kiemsargiams!

Paskutiniai įvykiai Biržuose, kuomet dėl nesiliaujančių vietos nusikaltėlių išpuolių ėmė žūti žmonės, privertė sunerimti: kuo virsta mūsų provincija – laukiniais vakarais, kur savo įstatymus diktuoja kriminalinis pasaulis, ar civilizuota Lietuvos dalimi?
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.

Paskutiniai įvykiai Biržuose, kuomet dėl nesiliaujančių vietos nusikaltėlių išpuolių ėmė žūti žmonės, privertė sunerimti: kuo virsta mūsų provincija – laukiniais vakarais, kur savo įstatymus diktuoja kriminalinis pasaulis, ar civilizuota Lietuvos dalimi? Ar tik Biržuose policija pabunda tuomet, kai nutinka kas nors negero? Policijos dėmesio pasigenda ne tik Biržai. Šiandien „Specialaus tyrimo“ objektas – Ariogala – nedidelis vidurio Lietuvos miestas, kurio gyventojai baugščiai atvirauja – ramybės jų miestelyje seniai nebėra.

Kita tema. Kiek Lietuvai kainuoja tolimos valdininkų kelionės? Ne į Briuselį ir net ne į Jungtines Amerikos Valstijas, o, pavyzdžiui, – į Malaiziją. Šalį, su kuria Lietuva neturi jokių apčiuopiamų ekonominių ar politinių ryšių? Neseniai ten pabuvojusi Lietuvos valdininkų delegacija dievagojasi: jų kelionė atsipirks – tuoj tuoj mūsų šalies verslininkai su Malaizija galės regzti milijoninius kontraktus, vežti sūrius ir spausti palmių aliejų.

„Specialus tyrimas“ – apie gaujų valdomą Ariogalą ir begalinį eilinių valdininkų  norą už mokesčių mokėtojų pinigus pabuvoti toliausiuose pasaulio kampeliuose.

Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...