captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kokios Holivudo žvaigždės auginamos Lietuvoje?

Pasaulinio garso tenoras Gehamas Grigorianas, gerai žinomas vyresnės kartos operos gerbėjams, pripažįsta, kad, jei nori gražiai dainuoti, turi patirti malonumą: skaniai valgyti, maloniai gyventi, kad galėtum perteikti savo nuotaiką.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Pasaulinio garso tenoras Gehamas Grigorianas, gerai žinomas vyresnės kartos operos gerbėjams, pripažįsta, kad, jei nori gražiai dainuoti, turi patirti malonumą: skaniai valgyti, maloniai gyventi, kad galėtum perteikti savo nuotaiką. Panašiai solistas ir gyvena. Armėniško vaišingumo ir dosnumo Gehamas neišsižadėjo net per dvidešimt ne Lietuvoje praleistų metų. Kodėl jis paliko teatrą Jerevane ir ką bendra turi dainavimas ir sienų šiltinimas?

Tikros žvaigždės, kurių triukai gniaužia kvapą net Holivudo filmų žiūrovams, pasirodo, auginamos ir dresuojamos Lietuvoje. O kino juostų, kuriose vaidino Rūtos ir Artūro Nemanių treniruojami kaskadiniai žirgai, sąrašas įspūdingas. Tuo tarpu jų šeimininkai nestokoja netikėtų istorijų apie kartu dirbusias kino garsenybes. Kokie kuriozai ištinka puikius aktorius, sykiais gelbstimus net iš skerdyklų. Ir ko Nemanių prašė garsusis britų aktorius Jeremis Ironsas?

Laikas prie jūros stilingoje Rasos Martens sodyboje užburia. Žinoma viešbučio savininkė Latvijos pakraštyje ne tik susikūrė jaukią oazę, bet ir noriai ja dalijasi su kitais. Prieš kelerius metus, ant savo darbo stalo pamačius sodybos raktus ir dokumentus, moteriai užėmė žadą. Tačiau tai buvo tik pradžia. Šiandien žinomos verslininkė savo gerove linkusi dalytis su kitais ir ant jūros kranto netgi rengti vernisažus.

Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...