captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kodėl prieš A. Choliną nusiteikę garsūs Masvos aktoriai?

Tapytojas Audrius Gražys į Lietuvą užsuka tik retsykiais. „Dabar esu tremtinys“, – ramiai prisipažįsta Audrius, net nedvejodamas nusekęs paskui žmoną, išvykusią dirbti į Briuselį.   
Choreografė Anželika Cholina.
Choreografė Anželika Cholina.

Tapytojas Audrius Gražys į Lietuvą užsuka tik retsykiais. „Dabar esu tremtinys“, – ramiai prisipažįsta Audrius, net nedvejodamas nusekęs paskui žmoną, išvykusią dirbti į Briuselį. Menininkas tikina, kad paprasta nebuvo ir po kelerių gyvenimo metų svetimame krašte pajutęs krizę net savęs klausęs – ką aš čia darau? Kaip žinomam menininkui teko prisitaikyti prie aplinkybių, atrasti savo veiklos prasmę ir netūnoti moters šešėlyje? Ir kokias istorijas Audrius mena iš susitikimo su tarptautinio masto aferistais?

Ar verta meluoti sau ir kitiems? Kūno psichoterapeutė Rasa Mažionienė neįprastos praktikos ėmėsi po ilgų ligotų metų, kai nerado išeities, kai nežinojo, ko griebtis. Kad viskas pasikeitė, pamatysite savo akimis, ir Rasa šiandien moko paprastų, tačiau sunkiai įveikiamų dalykų. O jie veda nebūtin – gniaužiamos, slepiamos emocijos gali baigtis rimtomis ligomis. Apie ką byloja kūnas, jei nėra jėgų, kamuoja nuovargis, trūksta oro?

Kai choreografė Anželika Cholina išvyko kurti į Maskvą, daug kam tai pasirodė netikėta. Trumpam į Vilnių užsukusi žinoma moteris tikina, kad tai buvęs natūralus gyvenimo posūkis ir nieko nesijaučia išdavusi. Menininkė suprato norinti būti pasaulio žmogumi, kuris niekur neišvyksta ir niekur neparvyksta, gyvena ir dirba dabar ir čia, o rytoj galbūt jau kitur. O kaip Anželika jaučiasi, atsidūrusi prestižiniame Maskvos teatre, ir kodėl prieš ją buvo nusiteikę garsūs Maskvos aktoriai?

Vedėja Violeta Baublienė.

  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...