captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Klaidos kaina“ – apie du savigynos atvejus. Kas geriau – būti neteisiam ar negyvam?

Šį ketvirtadienį „Klaidos kaina" pristato dvi istorijas: vienos iš jų dalyvis nuteistas už būtinosios ginties ribų viršijimą ir leidžia dienas kalėjime, antrosios – apsigynė nuo užpuolikų gaujos, tačiau už savigynos veiksmus buvo nuteistas laisvės atėmimo bausme ir tik po atkaklaus bylinėjimosi pripažintas nekaltu.
Laidos vedėjas – profesorius Justinas Žilinskas.
Laidos vedėjas – profesorius Justinas Žilinskas.

Šį ketvirtadienį „Klaidos kaina" pristato dvi istorijas: vienos iš jų dalyvis nuteistas už būtinosios ginties ribų viršijimą ir leidžia dienas kalėjime, antrosios – apsigynė nuo užpuolikų gaujos, tačiau už savigynos veiksmus buvo nuteistas laisvės atėmimo bausme ir tik po atkaklaus bylinėjimosi pripažintas nekaltu.

Savigyna – ypač trapi riba, kurią peržengęs kiekvienas iš aukos gali tapti nusikaltėliu. Kas geriau – būti neteisiam ar negyvam? Ką galime sau leisti gindamiesi nuo užpuoliko? Ar galime prieš smurtautoją pakelti ginklą? Ar įstatymai leidžia pulti į pagalbą gatvėje užpultam nepažįstamam žmogui? Ką daryti, jei kažkas braunasi į jūsų namus ar sodybą?

Dvi tikros gyvenimo dramos ir būtinosios ginties ekspertų patarimai – jau šį ketvirtadienį 19.30 val. LRT televizijos laidoje „Klaidos kaina". Laidos vedėjas – profesorius Justinas Žilinskas.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...