captcha

Jūsų klausimas priimtas

JAV romantinė komedija su Meg Ryan „Prancūziškas bučinys“ (French Kiss)

Tai istorija apie amerikietę Keit, kuri ruošiasi tekėti už kanadiečio daktaro Čarlio. Keit mirtinai bijo skraidyti, todėl kartu su sužadėtiniu vykti į konferenciją Paryžiuje atsisako   .

Tai istorija apie amerikietę Keit, kuri ruošiasi tekėti už kanadiečio daktaro Čarlio. Keit mirtinai bijo skraidyti, todėl kartu su sužadėtiniu vykti į konferenciją Paryžiuje atsisako. O kaip tik ten jis sutinka žavią prancūzaitę Žiuljet. Kai  Čarlis pasako Keit, kad palieka ją dėl naujos aistringos meilės, susikrimtus mergina vyksta į Paryžių pasiryžusi susigrąžinti paklydėlį. Lėktuve šalia jos atsisėda prancūzas Lukas. Jis meilikauja amerikietei norėdamas įdėti jai į lagaminą vogtas brangenybes, kurias ši perneštų per muitinę. Netikėtai jos bagažas pagrobiamas. Ne savo noru tapę priklausomi vienas nuo kito, Keit ir Lukas blaškosi Paryžiaus gatvėmis ieškodami bagažo, brangenybių ir neištikimo jaunikio. Naujieji pažįstami nė nepastebi, kai palengva prisėlina... meilė.

Filmo aktorių pora Kevinas Kline'as ir Meg Ryan nominuota Amerikiečių komedijos apdovanojimams. 

1995

N-7

Režisierius: Lawrence Kasdan

Vaidina: Meg Ryan, Kevin Kline, Timothy Hutton, Jean Reno, François Cluzet, Suzan Anbeh, Renée Humphrey, Michael Riley, Laurent Spielvogel, Miquel Brown  

 French Kiss
(1995) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...