captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinis“: svarbiausias dalykas gyvenime – meilė...

Šeštadienį laidoje „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ suksis gyvenimiškos ir labai spalvingos temos. Kokios to gyvenimo spalvos penktoko Jarlo Brantingo, kurio mama lietuvė, o tėvas švedas, kilęs iš žinomų Švedijos politikų šeimos, akimis? Turintis tvirtą  nuomonę visais gyvenimo klausimais, Jarlas jau dabar moka mėgautis knyga ir suaugusiųjų žmonių draugija.   
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.

Šeštadienį laidoje „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ suksis gyvenimiškos ir labai spalvingos temos. Kokios to gyvenimo spalvos penktoko Jarlo Brantingo, kurio mama lietuvė, o tėvas švedas, kilęs iš žinomų Švedijos politikų šeimos, akimis? Turintis tvirtą  nuomonę visais gyvenimo klausimais, Jarlas jau dabar moka mėgautis knyga ir suaugusiųjų žmonių draugija. Jei taptų prezidentu, Lietuvoje nebūtų korupcijos, o svarbiausias dalykas gyvenime – meilė. Jarlo mama Silvija Laurenčikaitė, humanitarinių mokslų daktarė, bebaigianti savo naują knygą vaikams ir ne tik jiems, pasidalys gyvenimišku požiūriu ir gražios draugystės su sūnumi filosofija.

Viačeslavas Mickevičius – žaižaruojantis gatvės artistas, įsikūnijęs  į viduramžių bei renesanso laikotarpio juokdario vaidmenį, kurį Valdovų rūmų gyvenime taip pat komentuos LDK valdovų rūmų direktoriaus pavaduotoja Jolanta Kasparavičienė. Viačeslavas ne tik žongliruoja ir užburia gatvės žiūrovus, bet ir nepatogias tiesas išrėžia – lengvai moka pašiepti visuomenės ydas ir nešvarią politiką. Būdamas taip pat ir bardas, ironiškai apdainuoja šių dienų problematiką. Artimieji pavydi Viačeslavui unikalaus talento „apsimesti bepročiu ir sakyti tiesą, nieko nebijoti“. Koks žmogus slepiasi po juokdario kauke? Žiūrėkite laidą „Ryto suktinis“ šį šeštadienį 10.30 val. ir būsite maloniai nustebinti.  

Vedėja Zita Kelmickaitė

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...