captcha

Jūsų klausimas priimtas

Elito kino rubrikoje – vokiečių romantinė komedija „Basomis per grindinį“ (Barfuss)

Tai filmas apie nevykėlį Niką, niekaip nerandantį darbo ir galų gale įsidarbinusį valytoju psichiatrijos klinikoje (kaip vėliau paaiškėja, labai neilgam). Tą dieną jis išgelbsti  nuo savižudybės merginą, vardu Laila. Ji paseka savo gelbėtoją ir vakare išdygsta prie vaikino buto durų basa ir vienais naktiniais marškiniais.  

Tai filmas apie nevykėlį Niką, niekaip nerandantį darbo ir galų gale įsidarbinusį valytoju psichiatrijos klinikoje (kaip vėliau paaiškėja, labai neilgam). Tą dieną jis išgelbsti  nuo savižudybės merginą, vardu Laila. Ji paseka savo gelbėtoją ir vakare išdygsta prie vaikino buto durų basa ir vienais naktiniais marškiniais. Visos Niko pastangos atsikratyti Lailos bergždžios – ji tvirtai apsisprendusi likti pas jį. Ir štai neįprasta porelė – Nikas, pirmą kartą gyvenime priverstas būti atsakingas už kitą žmogų, ir Laila, žvelgianti į gyvenimą vaiko akimis – leidžiasi kelionėn, kuri juos suartins ir negrįžtamai pakeis jų gyvenimus.

Šis filmas – garsaus vokiečių aktoriaus Tilo Šveigerio režisūrinis debiutas. Jis ir vienas iš scenarijaus autorių, be to, atliko pagrindinį vaidmenį. 

N-7

2005

N-7

Režisierius: Til Schweiger

Vaidina: Til Schweiger, Johanna Wokalek, Nadja Tiller, Michael Mendl, Steffen Wink, Alexandra Neldel, Imogen Kogge, Paula Paul, Janine Kunze  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...