captcha

Jūsų klausimas priimtas

JAV istorinis karinis trileris su Tomu Cruise „Valkirija“ (Valkyrie)

Trečiojo reicho pulkininkas Klausas Štaufenbergas nėra tas, kuriuo dedasi. Užsitarnavęs pagarbą ir laipsnį Hitlerio vadovaujamoje kariuomenėje, iš tikrųjų  jis trokšta nuversti diktatorių, kol tas nesunaikino jo mylimos Vokietijos ir visos Europos.   

Trečiojo reicho pulkininkas Klausas Štaufenbergas nėra tas, kuriuo dedasi. Užsitarnavęs pagarbą ir laipsnį Hitlerio vadovaujamoje kariuomenėje, iš tikrųjų  jis trokšta nuversti diktatorių, kol tas nesunaikino jo mylimos Vokietijos ir visos Europos. Laikas bėga, fiureris veržiasi į priekį trypdamas žmogiškumo ir sąžinės apraiškas, tad pulkininkas nusprendžia veikti. Pasitelkęs ištikimų bendraminčių būrelį ir paties Hitlerio atsarginį planą „Valkirija“,  fon Štaufenbergas imasi įgyvendinti savo tikslą – sunaikinti nacių vyriausybę iš vidaus. Pradėjęs pavojingą žaidimą, pulkininkas rizikuoja tiek savo šeimos saugumu, tiek viso pasaulio ateitimi. Iš idėjinio perversmo plano vado jis tampa žmogumi, kuris privalės smogti pagrindinį smūgį: jam patikėtas pasikėsinimas į Trečiojo reicho vadą. 

Filmas sukurtas pagal tikrus įvykius.  

JAV

2008

N-7 

Režisierius: Bryan Singer

Vaidina: Tom Cruise, Kenneth Branagh, Bill Nighy,Tom Wilkinson, Carice van Houten, Thomas Kretschmann,Terence Stamp, Eddie Izzard, Kevin McNally, Christian Berkel, Jamie Parker, David Bamber, Tom Hollander 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...