captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kanadiečių drama „Žiaurūs žmonės“ (Fierce People)

Finui trūksta tėvų dėmesio, todėl nemažai laiko jis praleidžia galvodamas apie tėvą, kuris Amazonės džiunglėse tyrinėja negailestingus vietinės genties papročius. Tėvo vaikinas nėra matęs, tad stengiasi jį pažinti iš gautos filmuotos medžiagos. Veiksmo eigoje vis šmėkščioja scenos iš genties gyvenimo, taip tik dar labiau sustiprindamos kiekvieną įvykį, kiekvieną žodį.

Pagal Dirko Vitenborno romaną.

Finui  trūksta tėvų dėmesio, todėl nemažai laiko jis praleidžia galvodamas apie tėvą, kuris Amazonės džiunglėse tyrinėja negailestingus vietinės genties papročius. Tėvo vaikinas nėra matęs, tad stengiasi jį pažinti iš gautos filmuotos medžiagos. Veiksmo eigoje vis šmėkščioja scenos iš genties gyvenimo, taip tik dar labiau sustiprindamos kiekvieną įvykį, kiekvieną žodį. Vaikino motina – fizioterapeutė, tarp kurios klientų keli labai turtingi asmenys. Ji gauna puikų  masažuotojos darbą turtuolio Osborno namuose ir kartu su sūnum vyksta vasarą praleisti užmiestyje. Netrukus abu įsitraukia į turtingos šeimos gyvenimą, tačiau gauna skaudų smūgį... Kerštas, nepasitenkinimas, pavydas... Fino mama pagaliau supranta, į kokį žiaurių žmonių pasaulį jie pateko.

Drama

Kanada, JAV

2005

N-7

Režisierius: Griffin Dunne

Vaidina: Diane Lane, Anton Yelchin, Donald Sutherland, Chris Evans, Kristen Stewart, Paz de la Huerta, Blu Mankuma, Elizabeth Perkins, Garry Chalk

 Fierce People
(2005) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...