captcha

Jūsų klausimas priimtas

Elito kinas. „Ponas Niekas“ (Mr. Nobody)

2092 metai. Sulaukęs 118-os Nemas, paskutinis mirtingasis Žemėje, žurnalistui pasakoja apie savo gyvenimą. Nemo istorija prasideda patirtimi, kai jam buvo devyneri. Tais metais išsiskyrė jo tėvai.

2092 metai. Sulaukęs 118-os Nemas, paskutinis mirtingasis Žemėje, žurnalistui pasakoja apie savo gyvenimą. Nemo istorija prasideda patirtimi, kai jam buvo  devyneri. Tais metais išsiskyrė jo tėvai. Vėliau seka pasakojimai apie šešioliktus ir trisdešimt ketvirtuosius gyvenimo  metus. Senolio atmintis dažnai temsta: jis mano vis dar esąs trisdešimt ketverių. Istorija tampa dar painesnė, kai jis pasiekia šias dienas. Painiava merdėjančio senuko istorijoje prasideda tuomet, kai jis kiekvienam iš šių trijų gyvenimo etapų pateikia kelias alternatyvias versijas. Kliedinčio žmogaus pasakojime visi trys keliai susipina. Ar nors viena iš Nemo papasakotų istorijų tiesa? O gal visos jos tik merdėjančio seno žmogaus kliedesiai?

„Ponas Niekas" – įžvalgi drama, kurioje pinasi  (ne)patirti išgyvenimai, gili gyvenimo išmintis, filosofija ir net viena naujausių fizikos – stygų – teorija.

Romantinė fantastinė drama

Kanada, Belgija, Prancūzija, Vokietija

2009

N-7

Režisierius: Jaco Van Dormael

Vaidina: Jared Leto, Sarah Polley, Diane Kruger, Linh Dan Pham, Rhys Ifans, Natasha Little, Allan Corduner

 

 Mr. Nobody
(2009) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...