captcha

Jūsų klausimas priimtas

„KINFO“ laidoje – labai atviras pokalbis su aktoriumi Mariumi Jampolskiu

Jaunatviška LRT vasaros staigmena – kassavaitinė informacinė laida apie kiną „KINFO“ – įgauna pagreitį. Antroje laidoje šį trečiadienį kviečiame žiūrėti nuoširdų pokalbį su šiemet geriausiu Lietuvos kino aktoriumi tituluotu Mariumi Jampolskiu.   

Jaunatviška LRT vasaros staigmena – kassavaitinė informacinė laida apie kiną „KINFO“ – įgauna pagreitį. Antroje laidoje šį trečiadienį kviečiame žiūrėti nuoširdų pokalbį su šiemet geriausiu Lietuvos kino aktoriumi tituluotu Mariumi Jampolskiu. Jis papasakos apie savo išgyvenimus kuriant kino vaidmenis, dalinsis mintimis apie savo projektą, skirtą kolegai Vytautui Šapranauskui atminti, bei atskleis savo nuomonę apie lietuvišką kiną ir jo perspektyvas.

„Visada žinojau, kad yra labai gražu, kai vyrai verkia, kai tai taip reta mūsų gyvenime. Ir kaip gražiai verkia Alas Pacino, Robertas De Niro, Dustinas Hoffmanas...“ – atviravo Marius Jampolskis, jautriai kalbėdamas apie žmogiškuosius santykius.

Laidoje taip pat išvysite pokalbį su režisiere Inesa Kurklietyte. Ji papasakos apie Neringoje vykusią „Vasaros MEDIA Studijos“ kino dirbtuves, kuriose savo įgūdžius tobulino jaunimas iš šešiolikos šalių. Bus atskleista, kaip gimė ši iniciatyva ir kokie teminiai užsiėmimai vykdomi.

O nacionaliniam kinui populiarinti skirtoje rubrikoje ,,Viena minutė eterio“ – prodiuserė Živilė Gallego pristatys baigiamą kurti lietuvišką detektyvą „Vardas Tamsoje“.

Visa tai ir dar daugiau – naujoje laidoje apie kiną „KINFO“ trečiadienį 22.30 val. per LRT televiziją. Laidos vedėja – jaunosios kartos aktorė Justė Zinkevičiūtė. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...