captcha

Jūsų klausimas priimtas

LRT OPUS ORE. Grupės „InSearch“ koncertas – per LRT Kultūrą

Radijo stotis LRT Opus toliau tęsdama pažintį su įdomiausiais šalies alternatyvios scenos atlikėjais, birželio 26-ąją vintažinėje „LRT Opus“ studijoje surengė eksperimentinio modernaus džiazo ir post-roko grupės „InSearch“ koncertą, kurį liepos 14 d. 22.00 val. rodys TV kanalas LRT Kultūra.
Insearch. Nuotr. iš asmeninio albumo.
Insearch. Nuotr. iš asmeninio albumo.

Radijo stotis LRT Opus toliau tęsdama pažintį su įdomiausiais šalies alternatyvios scenos atlikėjais, birželio 26-ąją  vintažinėje „LRT Opus“ studijoje surengė eksperimentinio modernaus džiazo ir post-roko grupės „InSearch“ koncertą, kurį liepos 14 d. 22.00 val. rodys TV kanalas  LRT Kultūra.

Grupė „InSearch“ suvienijo jaunus, veržlius, kūrybingus ir profesionalius jaunosios džiazo kartos muzikantus. Po sėkmingo starto grupė išgyveno narių kaitą, nuolatines skambesio paieškas ir taip sukaupė nemenką patirties vežimą. Pirmojo grupės etapo dainos sudėtos į debiutinį albumą „Art Alarm“, išleistą 2011 m. pradžioje. Ignoruodami patrauklią ir masėms skirtą muziką, grupė kuria eksperimentinio modernaus džiazo ir post-roko mišinį, jau įvertintą gilias džiazo šaknis turinčioje Lietuvoje, tiek ir užsienyje.

Energinga ir spalvinga instrumentinė muzikinė erdvė, kurioje susilieja stilistinės kryptys, o į pirmą vietą atsistoja originalios, iš pažiūros keistos ir netikėtos idėjos bei profesionali jų raiška – tai pirminis „InSearch“ siekis. Neveltui jų pavadinimas susijęs su ieškojimu – į naujų formų, sprendimų ir pojūčių paieškas savo koncertuose grupė įtraukia kiekvieną klausytoją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...