captcha

Jūsų klausimas priimtas

Elito kinas. „Pakeliui“ (Na Putu / On The Path)

Patraukli Luna, dirbanti lėktuvo palydove vietinėje aviakompanijoje, ir skrydžių dispečeris Amaras puikiai vienas kitam tinka, bet dėl problemų su alkoholiu vaikinas atleidžiamas. Negalėdamas susirasti darbo mieste, Amaras imasi laikino informatikos mokytojo darbo atokiai gyvenančioje musulmonų bendruomenėje.

Patraukli Luna, dirbanti lėktuvo palydove vietinėje aviakompanijoje, ir skrydžių dispečeris Amaras puikiai vienas kitam tinka, bet dėl problemų su alkoholiu vaikinas atleidžiamas. Negalėdamas susirasti darbo mieste, Amaras imasi laikino informatikos mokytojo darbo atokiai gyvenančioje musulmonų bendruomenėje. Jis vis labiau tolsta nuo savo mylimosios ir vis labiau ima elgtis kaip religinis fanatikas. Nuvykusią aplankyti vyro Luną išgąsdina konservatyvūs bendruomenės papročiai. Amarui grįžus, Luna pradeda viskuo abejoti, net ir noru susilaukti vaikų, apie kuriuos pora taip ilgai svajoja. Atsiminimai apie dar neseniai vykusius etninius nesutarimus neduoda moteriai ramybės ir ji priversta savęs klausti: ar tikrai užtenka meilės jiems likti kartu?

Filmo režisierė  Jasmila Žbanič  2006 metų tarptautiniame Berlyno kino festivalyje gavo „Auksinio lokio“ apdovanojimą už debiutinį filmą „Grbavica“.  „Pakeliui“ – antrasis režisierės pilnametražis filmas.

Drama

Bosnija ir Hercegovina, Austrija, Vokietija, Kroatija

2010

N-14

Režisierė: Jasmila Žbanič

Vaidina: Zrinka Cvitešič, Leon Lučev, Ermin Bravo, Mirjana Karanovič, Sebastian Cavazza, Jasna Ornela Bery, Marija Kohn, Nina Violič, Izudin Bajrovič

 

 

 Na putu
(2010) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...