captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“. Beata Nicholson: „Paprastai gailiesi ne to, ką padarei, o to, ko niekada neišdrįsai padaryti“

Šorena Tabidzė net nežino, kaip save pavadinti – gruzine ar lietuve. Sako, Gruzijoje ji jau svetima, o Lietuvoje irgi kitokia nei visi. Jos istoriją Lietuva išgirdo prieš dešimtmetį, kai ji surengė labdaros akciją sudėtingai savo mažo, sunkiai sergančio sūnaus operacijai Švedijoje paremti.  
Beata Nicholson.
Beata Nicholson.

Šorena Tabidzė net nežino, kaip save pavadinti – gruzine ar lietuve. Sako, Gruzijoje ji jau svetima, o Lietuvoje irgi kitokia nei visi. Jos istoriją Lietuva išgirdo prieš dešimtmetį, kai ji surengė labdaros akciją sudėtingai savo mažo, sunkiai sergančio sūnaus operacijai Švedijoje paremti. Ir nors Vilniuje Šorena rimtai veržėsi į meno pasaulį, turėjo idėjų ir realių planų, didmiestį teko paaukoti dėl sergančio vaiko ir apsigyventi Druskininkuose. Kokia Šorenos provincijos ramybė ir tikrieji namai, kuriuose moteris sukasi iš visų jėgų?

Susitikimas su vaistinių augalų žinovu Mariumi Lasinsku gerokai stebina. Mariui – tik 28-eri, bet išminties ir ryžto jam nestinga. Palikęs gerai mokamą prestižinį darbą farmacinėje kompanijoje,  išėjo „į niekur“. Šiandien Mariaus „niekur“ tapo gyvenimu su gamta, vaistažolininkystės paskaitomis ir garso terapija. Tačiau – ne muzika, ne žolės ir net ne vaistai pirmiausia gydo žmogų, tikina vaistažolininkas. Ir pasivaikščiojimą  prie Kauno marių jis paverčia ypatinga pažintimi su po kojomis plytinčiais gamtos turtais.

Linksmoji Beata Nicholson, regis, gyvena 3D formatu. „Paprastai gailiesi ne to, ką padarei, o to, ko niekada neišdrįsai padaryti“, – sako Beata, pavasarį su šeimyna parsiradusi namo po ilgų metų tarp Lietuvos ir  Didžiosios Britanijos. Atvira ir darbšti, kūrybinga ir drąsi moteris sulaukia  skeptikų dėmesio, bet ji savo prioritetus dėlioja tik pirmyn. Dar kartą susikurti jaukius namus, užšaldyti industrinius kiekius uogų ir dar daugybė dalykų, kuriuos ji ketina nuveikti per šią vasarą. Kokie Beatos vasariniai darbai namuose? 

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...