captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kodėl kino prodiuserė I. Norvilienė nemenkina atsitiktinių pažinčių

Čia augalai gimsta mėgintuvėliuose, veši dar XIX a. išvestos alyvos ir pildomos įnoringiausių  augalų mėgėjų užgaidos. Augalų profesionalai pripažįsta esantys fanatikai ir gyvenimą skiria gėlėms.   
Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.
Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Čia augalai gimsta mėgintuvėliuose, veši dar XIX a. išvestos alyvos ir pildomos įnoringiausių  augalų mėgėjų užgaidos. Augalų profesionalai pripažįsta esantys fanatikai ir gyvenimą skiria gėlėms. Pavyzdžiui, žinomas gėlininkas Vladimiras Eicher-Lorka pirmąjį diplomą už išvestą gėlių veislę gavo vos septynerių. Ir paprastos egzotikos jam jau ne gana. Beje, šiais laikais ne vienas tautietis pageidauja dar ir tokio augalo, kurio nereikėtų nei laistyti, nei tręšti. Ar esama tokių augalų ir kokie jie?

Kai žavi šviesiaplaukė pasirodo kino festivaliuos ar filmų pristatymuose, sukrunta režisieriai, aktoriai, scenaristai. Kas gali žinoti, galbūt Ieva Norvilienė ieško naujo veido. Atsitiktinių pažinčių nemenkinanti viena žinomiausių lietuviško kino prodiuserių neseniai grįžo iš Kanų kino festivalio ir tikina, kad žvaigždės užburia taip, kad aplinkui nieko nematai. „Laikui bėgant supranti, kad nepasiekiamų ir neįgyvendinamų dalykų nėra“, – tikina Ieva, kurios gyvenimo drama verta kino filmo.

Aplinka – visų mūsų bendri namai. O juose sunku atsiriboti nuo ausį rėžiančios necenzūrinės leksikos arba trankios muzikos. Ypač parduotuvėse ir kavinėse. Su agresija aplinkoje niekaip nesitaiksto etiketo žinovas Giedrius Drukteinis, tarsi kryžiuotis, siekiantis perkelti į Lietuvą vakarietišką mandagesnio ir kultūringesnio gyvenimo stilių. Ir kovoti jis pataria ne vien susikuriant asmeninę komforto zoną. Pasak Giedriaus, yra efektyvesnių būdų paveikti chamus, nei bandymas drausminti čia ir dabar. Apie ką gi kalba Giedrius Druktenis?

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...