captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius. Namai“: kas svarbiausia žmonėms, galintiems, bet netrokštantiems gyventi viešumoje?

Įsivaizduokite, kad kartą ar du per savaitę į jūsų duris pasibeldžia ūkininkas su ekologiškai išaugintų daržovių pintine. Gamtinės žemdirbystės puoselėtoja Eimutė Lučiūnienė apie daržovių prenumeratos paslaugą sužinojo iš Senosios Europos.   
Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.
Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Įsivaizduokite, kad kartą ar du per savaitę į jūsų duris pasibeldžia ūkininkas su ekologiškai išaugintų daržovių pintine. Gamtinės žemdirbystės puoselėtoja Eimutė Lučiūnienė apie daržovių prenumeratos paslaugą sužinojo iš Senosios Europos. Ir ne veltui. Pasirodo, turguje tikrų ekologiškų gėrybių rasti nelengva, o jų kokybe žmonės nebetiki, tad telieka juos tikinti savaip. „Širdies juk neišimsi, kiekvienam neparodysi“, – sako ekologiškai besidarbuojanti Eimutė. Bandome išmokti atpažinti, kaip atrodo natūralūs produktai iš patikimų rankų.

Pasaulio kiokušin karatė čempionė Margarita Čiuplytė tikina neprisirišanti nei prie žmonių, nei prie namų. Šiandien Margarita šioje sporto srityje jau pasiekusi viską, kas tik įmanoma. O metų metai varžybose, sėkmė ir saldžios pergalės akivaizdžiai atsispindi ant jos rankų. Mėlynės, apdaužyti krumpliai – Margaritos kasdienybė, o raudonas nagų lakas jai dera bent jau per varžybas.

„Moters“ žurnalo vyriausioji redaktorė Gražina Michnevičiūtė tikina, kad su metais imame labiau vertinti stilių, kokybę bei ilgai ir įdomiai tarnaujančius daiktus. Ne paslaptis, kad isteriškas, greitą vartojimą skatinantis gyvenimas daug kam įgriso. Žmones, dirbančius viešoje erdvėje ir itin intensyviai, jis verčia lėtinti tempą ir į būtį žvelgti kitaip. Kaip atrodo Gražinos ir jos vyro rašytojo Mariaus Ivaškevičiaus lėtas gyvenimas, diktuojantis modernius prioritetus. Ir kas svarbiausia žmonėms, galintiems, bet netrokštantiems gyventi viešumoje? 

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...