captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nykstančios bitės“ (Vanishing of the Bees): ar bičių maras kelia pavojų žmonijai?

Bitės – svarbi mūsų ekosistemai ir maistui vabzdžių rūšis – ima paslaptingai dingti, nyksta iš avilių ir  niekas nežino, kodėl. Tai tampa pasauliniu fonomenu.   

Bitės – svarbi mūsų ekosistemai ir maistui vabzdžių rūšis – ima paslaptingai dingti, nyksta iš avilių ir  niekas nežino, kodėl. Tai tampa pasauliniu fenomenu.

Šis filmas apie paslaptingą marą, paveikusį bites. Filmo kūrėjai nuotaikingai ir lyriškai pasakoja apie bičių dingimo prasmę,  apie ryšį tarp žmonių ir gamtos pasaulio. Filmo kūrėjai daugiau nei trejus metus filmuodami JAV, Europoje, Australijoje ir Azijoje fiksavo atkaklias bitininkų ir mokslininkų pastangas išsaugoti šiuos vabzdžius.

Filme pasakojama apie bitininkų gyvenimo būdą ir profesiją; jo personažai bando išlaikyti savo bites sveikas, taip jas myli, taip atsidavę savo darbui, kad tikrai užkariaus jūsų širdis. Nagrinėjamos  dviejų draugų pastangos išsiaiškinti epidemijos priežastis. Mes klausomės  mokslininkų, kurie sutrikę ieško teorijų, kodėl taip atsitiko. Po kelerių metų tyrimų atsakymas dar nerastas... 

Dokumentinis filmas

Didžioji Britanija

2009

Režisieriai: George Langworthy, Maryam Henein 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...