captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nacionalinė paieškų tarnyba: apie dvi vieno kamieno atžalas ir dešimtmečius nežinios...

Antradienio vakarą – dvi nepaprastai jautrios istorijos. Pirmoji apie draugystę. Kadaise dvi mergaitės dalijosi viskuo, ką turėjo, svajojo apie gražų, spalvingą gyvenimą, kuriame, tikėjo, niekada nepasimes.   
Laidos autorė ir vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos autorė ir vedėja Palmira Galkontaitė.

Antradienio vakarą – dvi nepaprastai jautrios istorijos. Pirmoji apie draugystę. Kadaise dvi mergaitės dalijosi viskuo, ką turėjo, svajojo apie gražų, spalvingą gyvenimą, kuriame, tikėjo, niekada nepasimes. Jos nežinojo, kad kiekvienai iš jų likimas ruošia savus išbandymus. Kad kiekvienai iš jų teks įveikti ne vieną slenkstį.

Ir galbūt būtent tada, kai jautėsi tarsi stovėtų ant nuošliaužos, mintyse jos šimtus kartų šaukėsi viena kitos.

Antroji istorija paliudys, kad noro susirasti artimuosius neįmanoma persirgti. Jis nepraeina kaip koks gripas. Tik kartais prislopsta, atsitolina, tarsi tūno kokioje nors širdies kertelėje ir laukia, kada vėl galės skaudžiai grybštelėti.

Matyt, taip nutiko ir Rasai. Prieš kelerius metus ji pirmą kartą kreipėsi į mūsų laidą, prašydama surasti jos vyriausią brolį.  Tačiau norą jį susirasti tąsyk nurungė viešumo baimė. Praėjo ne vieneri metai ir štai neseniai Rasa vėl paskambino mums.

O viename nedideliame Lietuvos mieste gyvenantis Ričardas seniai spėjo susitaikyti su savo vienatve. Ant nieko nepyksta, nieko nekaltina. Tik vaizduotėje vis bando nupiešti niekada nematytos jaunėlės sesers portretą. Nuo tada, kai mama pasakė, kad tokia yra. Tik kur? Kokiu vardu ir pavarde vadinama? Ar neieško todėl, kad nenori?

Apie dvi vieno kamieno atžalas ir dešimtmečius nežinios.

Nacionalinė paieškų tarnyba,

Gegužės 28 d. 19.40 val.

Per LRT televiziją. Vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...