captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: kam dedikuojamas šių metų Vilniaus muzikos festivalis?

Įsivaizduokite: parašote eilėraštį ir dedikuojate jį mylimam žmogui. Arba sukuriate simfoniją ir dedikuojate ją mamai ar tėčiui. Šį kartą daug rimčiau. Visas  Vilniaus muzikos festivalis yra dedikuojamas. Dedikuojamas Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai.  
Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.
Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.

Įsivaizduokite: parašote eilėraštį ir dedikuojate jį mylimam žmogui. Arba sukuriate simfoniją ir dedikuojate ją mamai ar tėčiui. Šį kartą daug rimčiau. Visas Vilniaus muzikos festivalis yra dedikuojamas. Dedikuojamas Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai.

Kokia ta Lietuva? Yra tokių, kurie ją mato Maironio ar Baranausko akimis: „Kalnai kelmuoti, pakalnės nuplikę, kas jūsų grožei senobinei tiki?“  Arba: „Pelėsiais ir kerpėm apaugus aukštai...“ Yra tokių, kurie jos nemato arba nuo jos nusisuka. Yra ir tokių, kurie ją mato per juodo humoro akinius. Tad kokia ta Lietuva? Bandys atsakyti kino režisierius E. Vėlyvis ir jo naujas filmas „Redirected“.

„Kino pavasaris" nuo tikro pavasario skiriasi tuo, kad tikrasis lygiai po savaitės pozicijas užleis vasarai, o kinas... niekuomet neatostogauja. Naujos programos sudarymas, kelionės į kino festivalius, vasaros planai kiną nuvežti į kitus Lietuvos miestus. „Kino pavasario" komanda kaip ir kinas atostogų neturi, atostogauja nebent likęs tuščias jų darbo biuras.

Ši kartą ir šį televizijos sezoną tiek. Tikimės jūsų dėmesio ir rudenį. Tikisi ir intriguojantis kultūros pasaulis. O jeigu taip atsitiks, kad vasarą netoliese esančios galerijos, teatrai ar muzikos salės nedirbs, nenusiminkite, kultūra visada šalia. Tereikia tik atidžiau apsidairyti. Ir pamatyti. 

Vedėja Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...