captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius. Namai“: Mariaus Jovaišos bėgimo magija

Apie šios pašnekovės neeilinius gebėjimus sklinda legendos. Sakoma, kad ji žmogui pusiausvyrą grąžina tik jai žinomais būdais. O mėgstamiausia šios moters diena – balandžio pirmoji, nes būtent tą dieną ji būtiniausiai ką nors apgauna ir vadina tai juoko meditacija.    
Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.
Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Apie šios pašnekovės neeilinius gebėjimus sklinda legendos. Sakoma, kad ji žmogui pusiausvyrą grąžina tik jai žinomais būdais. O mėgstamiausia šios moters diena – balandžio pirmoji, nes būtent tą dieną ji būtiniausiai ką nors apgauna ir vadina tai juoko meditacija.  Violeta Barvydienė sako, kad psichologiją tiesiog įsimylėjo, ir dabar kasdienybės praktikoje naudoja sinemalogiją. Kaip paslaptingas analizės būdas padeda žmonėms pažinti save ir kodėl reikia į save pažvelgti iš nugaros?

Daug kas šiuo metu pasidavė maratonų madai. Žinomas fotomenininkas Marius Jovaiša, išgarsėjęs savo fotografijų albumais, bėgiojimą vertina seniai. Kokia bėgimo magija, jeigu žmogus, palikęs šeimą su mažais vaikais, bėga net ekstremaliomis sąlygomis, plieksiant net 32 laipsnių karščiui?

Meilės istorija, sukūrusi namus, veiklas ir kitokį nei įprastas gyvenimą. Viskas įvyko siaubingai greitai, vos susipažinę, po mėnesio jau pradėjo ieškoti namo – prisimena Jovita Vyšniauskienė, garsėjanti savo sukurta ekologiška kosmetika ir dėl kaimo palikusi miestą. Dzūkijoje suradusi seną sodybą, pora joje ir pasiliko. Pirmoji žiema su šerkšnu viduje, tačiau juo toliau, juo geriau, neslepia Jovita, visus kaimiško gyvenimo privalumus atradusi gimus vaikams.

Laidos autorė ir vedėja VIoleta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...