captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius. Gyvenimas“. D. Kazragytė: „Jei būčiau sutikusi vaidinti visur, kur man siūlė, aš nebūčiau aš“

Nepasiduoti vienatvei – taip į klausimą, ko sau palinkėtų jubiliejaus išvakarėse, atsakė aktorė Doloresa Kazragytė. Prieš sužydint alyvoms, ji sėda į autobusą Kaune ir važiuoja beveik du šimtus kilometrų į Labanorą.   
Aktorė Doloresa Kazragytė
Aktorė Doloresa Kazragytė

Nepasiduoti vienatvei – taip į klausimą, ko sau palinkėtų jubiliejaus išvakarėse, atsakė aktorė Doloresa Kazragytė. Prieš sužydint alyvoms, ji sėda į autobusą Kaune ir važiuoja beveik du šimtus kilometrų į Labanorą. Eina pėsčiomis ir, tik atsidūrusi savo sodyboje, pajunta ramybę. Tai nuostabi vieta pamąstyti apie gyvenimą, kūrybą, teatrą, į kurį Doloresa pernai sugrįžo po 10 metų pertraukos. „Jei būčiau sutikusi vaidinti visur, kur man siūlė, aš nebūčiau aš“, – sako aktorė ir pasakoja dramatišką savo gyvenimo istoriją.

Režisieriaus ir aktoriaus Sauliaus Kizo vardas labiau tapatinamas su legendiniu televizijos „Veidrodžiu“ ir kino vaidmenimis. Tačiau jau ne vienerius metus Saulius yra dingęs iš viešo gyvenimo, nes nenori su niekuo kalbėtis ir atverti širdies, o sutiktas gatvėje prabyla gana mįslingai. Ko nesigailiu? Ko tikiuosi? – savęs klausia Saulius ir vardija esmingus gyvenimo atsparos taškus.  

Žinoma mados fotografė, kurianti blizgios pasakos gyventojų atvaizdus, laikosi griežtos gyvenimo filosofijos. Menotyrininkė Agnė Gintalaitė savo malonumui studijuoja psichologiją, o jos užsakovai žino: natūralių kailių ir odos Agnės nuotraukose niekada nebus. Vegetarė, iš etinių sumetimų tapusi vegane, tuo užkrėtė ir savo vyrą karikatūrų meistrą Rimą Valeikį, ir net sūnų. Kaip  sėkmingai daryti tik tai, ko norisi, kaip nepamesti rožinių akinių ir susikurti savą pasaulį? 

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...