captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Duokim garo!“ finalas

Per Jonines Nidą drebina jau keturioliktasis tarptautinis folkloro festivalis „Tek saulužė ant maračių“, kuriame Joninių vainikais pasipuoš ir Lietuvos televizijos laidos „Duokim garo!“ geriausi atlikėjai. 
„Tek saulužė ant maračių“
„Tek saulužė ant maračių“

Per Jonines Nidą drebina jau keturioliktasis tarptautinis folkloro festivalis „Tek saulužė ant maračių“, kuriame Joninių vainikais pasipuoš ir Lietuvos televizijos laidos „Duokim garo!“ geriausi atlikėjai.

Tradicija tapusį, kasmet per Jonines rengiamą „Duokim garo!“ finalinį koncertą kviečiame žiūrėti kitą penktadienį, birželio 29 dieną 21 val., iš karto po „Panoramos“. Dėl čempionų vardo varžysis Aukštaitijos folkloro ansambliai – „Rags“ iš Pasvalio ir „Žemyna“ iš Pabiržės. Svečiuosis „Mingė“ iš Klaipėdos, festivalio „Tek saulužė ant maračių“ dalyviai – svečiai iš Austrijos bei Kroatijos.

Finalininkus sveikins „Duokim garo! pusfinalių dalyviai – „Mėguva“ iš Palangos bei „Viešia“ iš Neveronių, Kauno rajono, o savo muzikinius linkėjimus visai Lietuvai perduos šeimininkai – „Giedružė“ iš Nidos, „Aušrinė“ iš Juodkrantės bei laidos „Duokim garo!“ čempionai „Joldija“ iš Nidos.

Koncertą ves Stanislovas Kavaliauskas ir festivalio iniciatorė, garsi Neringos kultūrininkė Aušra Feser, pakeisianti gandrų laukiančią Loretą Sungailienę.

Įspūdingos Joninių apeigos ant marių kranto, laužai ir šokiai iki paryčių – tik kartą metuose išskirtiniame reginyje visai Lietuvai birželio 29 dieną per Lietuvos televiziją. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...