captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Savaitė“: ar Premjerui skauda galvą dėl Ūkio ministrės?

Birutės Vėsaitės žodžiai ir darbai kelia daugybę neigiamų reakcijų visuomenėje ir verslo aplinkoje.
Ūkio ministrė Birutė Vėsaitė. Martyno Ambrazo (ELTA) nuotr.
Ūkio ministrė Birutė Vėsaitė. Martyno Ambrazo (ELTA) nuotr.

Ar Premjerui jau skauda galvą dėl Ūkio ministrės? Birutės Vėsaitės žodžiai ir darbai kelia daugybę neigiamų reakcijų visuomenėje ir verslo aplinkoje.

Gegužės 17-oji metams praėjus. Mergaitė grįžo į vaikystę, globėja spruko nuo teisingumo. Ar savas sūnus netampa jau antru jos įkaitu?

Dveji Vilniaus mero metai – konfliktai su vežėjais, naujos oro linijos ir interpeliacijos šešėlis. Bet gal prieš akis nauji toliai?

Dvejus savo antros kadencijos metus užbaigęs Vilniaus meras Artūras Zuokas šią savaitę pateikė savo antrųjų metų veiklos ataskaitą. Politologai, vertindami Artūro Zuoko antrąją kadenciją, sako, kad pirmoji buvo veržli, šviežia savo idėjomis ir polėkiu, o Vilnius iš pilko paplėkusio miesto ėmė virsti europiniu. Tuo metu antroji jo kadencija panešėja į oro pilių statybą ir klajojimą neįgyvendinamų projektų labirintuose. O pridėjus ryškėjančią aroganciją kritikai, išeitų, kad Vilniaus meras Artūras Zuokas nebe tas, koks buvo per pirmąją kadenciją, nes nesugeba subalansuoti savo fantazijų su realybe ir įmanomais atlikti darbais. O kaip pats Artūras Zuokas vertina savo veiklą, jis atsakys „Savaitėje“.

Ryškios asmenybės ir įvykiai, verti komentarų, „Savaitėje“ sekmadienį be dešimt devynios vakare. Laidą veda Nemira Pumprickaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...