captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Elito kine“ – Š. Barto „Eurazijos aborigenas“ (Lisabona nulis du / Indigene d'Eurasie)

Gena, pusamžis vyriškis, svajoja trauktis iš nelegalaus verslo ir pradėti naują gyvenimą Vakaruose su gražuole drauge Gabriele. Palikęs merginą Vilniuje, Gena vyksta į Maskvą atsiimti savo pinigų dalies. Deja, jis ne tik jų neatgauna, bet ir per susišaudymą nužudo mafijos bosą, milicininką, įpainioja savo maskvietę meilužę Sašą ir jam nieko kito nelieka, kaip tik bėgti.

Gena, pusamžis vyriškis, svajoja trauktis iš nelegalaus verslo ir pradėti naują gyvenimą Vakaruose su gražuole drauge Gabriele. Palikęs merginą Vilniuje, Gena vyksta į Maskvą atsiimti savo pinigų dalies. Deja, jis ne tik jų neatgauna, bet ir per susišaudymą nužudo mafijos bosą, milicininką, įpainioja savo maskvietę meilužę Sašą ir jam nieko kito nelieka, kaip tik bėgti. Gelbėdamas Sašą  jis pasiima ją į pražūtingą kelionę, kuri baigiasi Vakarų pakrantėje.

2010 m. Lietuvos kino ir televizijos apdovanojimuose „Sidabrinė gervė“ „Eurazijos aborigenas“ buvo apdovanotas kaip geriausia metų juosta, asmeninių prizų sulaukė režisierius bei aktorė Klavdija Koršunova. Tais pačiais metais Talino kino festivalyje „Juodosios naktys“ filmas pripažintas geriausiu Baltijos šalių filmu.

Kriminalinė drama

2010

N-14

Režisierius: Šarūnas Bartas

Vaidina: Klavdija Koršunova, Šarūnas Bartas, Eliza Sednaoui, Erwan Ribard

 Indigène d'Eurasie
(2010) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...