captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius. Gyvenimas“: Algimantas Čekuolis neslepia priklausomybės nuo...darbo

Žinomas parapsichologas Vladimiras Azanovas, išgyvenęs tris klinikines mirtis ir įveikęs rimtas ligas, tikina, kad gyvenimą reikia kurti savomis rankomis ir nelaukti niekieno malonės. Kaip tai padaryti?   
Algimantas Čekuolis. BFL nuotr.
Algimantas Čekuolis. BFL nuotr.

Žinomas parapsichologas Vladimiras Azanovas, išgyvenęs tris klinikines mirtis ir įveikęs rimtas ligas, tikina, kad gyvenimą reikia kurti savomis rankomis ir nelaukti niekieno malonės. Kaip tai padaryti? Vladimiras siūlo padirbėti su savo kūnu ir siela – ypač  žmogui, turinčiam priklausomybių. Kad žmogus normaliai jaustųsi, kasdien su savo mintimis turi pabūti bent porą valandų. Jei tai per didelė prabanga, tuomet teks rasti laiko pagulėti ligoninėje, įspėja Azanovas.  

Audronės Bunikienės kolekcija ir skaidrios nuotaikos. Kas esi? – klausia drabužių kūrėja ir šįsyk viską daro kitaip. Jokių formalumų – vien poetinis optimizmas ir moters trapumas.

Garbiausias laidos svečias Algimantas Čekuolis prabils apie priklausomybę nuo darbo. Nedirbti, nerašyti jis sako negalintis, nes tuomet kyla kraujospūdis. O pasibaigus TV sezonui, žinomą žmogų užklumpa baisinga depresija. Šiuo metu Algimantas rašo autobiografiją, bet rašo tik stovėdamas prie lango, nes po traumos jam taip geriau. Savo knygoje gerbiamas ir mylimas žurnalistas žada pasakyti visą teisybę apie save. Kokia šįsyk bus Algimanto teisybė ir kodėl jis prabyla apie  lašinius ir išlygintus marškinius? 

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...