captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius. Gyvenimas“: ar žinomumas padeda kapstytis iš alkoholizmo?

Tema gana nelengva, tačiau smarkiai paaštrėjusi po žinomo aktoriaus Vytauto Šapranausko mirties. Lietuva gerokai išsišoka statistiniais skaičiais, bylojančiais apie žmones, turinčius tokią problemą.  
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Tema gana nelengva, tačiau smarkiai paaštrėjusi po žinomo aktoriaus Vytauto Šapranausko mirties. Lietuva gerokai išsišoka statistiniais skaičiais, bylojančiais apie žmones, turinčius tokią problemą. Aktorė Eglė Gabrėnaitė, bandžiusi su savo studentais kalbėtis apie žmones slegiančias problemas, buvo priblokšta: atvirumas šiais laikais nemadingas ir nėra ko apie tai kalbėtis, nes kiekvienas problemų turi apsčiai. Viena iš jų alkoholizmas. Eglės Gabrėnaitės nuomone, žmogus iš savo bėdos turi kapstytis pirmiausia pats, ir, jei jis to nepripažįsta, jam niekas negali padėti.  

Psichologė Dalia Minialgienė irgi siūlo neatstumti žmogaus, turinčio problemą dėl alkoholio, nors jis gali elgtis neetiškai ir nepriimtinai. Priklausomybės sunkiai pasiduoda net specialistams, neslepia psichologė, iš didelės bėdos traukusi ne vieną žinomą žmogų. Ar žinomumas padeda kapstytis iš problemos ir kaip iš jos išbristi žmogui, esančiam toli nuo žvaigždžių? „Jei neatlaiko tokie kaip pripažintas aktorius, ką kalbėti apie mus“, – išgirdo Dalia Minialgienė išsyk po Vytauto Šapranausko mirties.

Kaip jogą supranta vis dažnesnis svečias Lietuvoje italas Giorgio Minneci. Profesionalus aktorius, subtilus muzikantas ir puikus kulinaras Giorgio įvairiose šalyse moko, kaip kovoti su stresu, kaip atrasti gyvenimo džiaugsmą ir pasitenkinimą. Negana to, su šiomis žiniomis jogas sėkmingai lankosi Italijos kalėjimuose, kur irgi svarbu išgirsti viską apie būtį. Kaip išvaikyti liūdesį, kaip susidoroti su stresu, kaip išvengti ligų ir pagaliau, ką reiškia vertingasis „čia ir dabar“.

Ir viešnagė pas Livetą ir Petrą Kazlauskus, šiemet švenčiančius 22-ejus santuokos ir muzikinės karjeros metus. Nors kitiems gali atrodyti, kad jiedu visur vaikštinėja tik susikibę už rankučių, Liveta prisipažįsta, kad ne kartą po koncerto viena droždavusi namo, ne kartą buvo iškilusi skyrybų grėsmė. Dainininkė neslepia, kad jos romantiškasis sutuoktinis, jei ne muzika, nebūtų išėjęs iš kalėjimo. Dabar pora kremtasi dėl keisto viešumoje sukurto įvaizdžio. Kodėl Kazlauskų pora pašiepiama? Kodėl užgauliojama ir apie ką jie kalba atvirai? 

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...