captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Vieša paslaptis“: per atstumą amerikietis ne tik pavergė širdį, bet ir ištuštino piniginę

Ne viskas auksas, kas auksu blizga. Į šipulius sudužo ponios Jadvygos viltys susikurti turtingą ir laimingą gyvenimą su amerikiečiu, kuris, būdamas už tūkstančių kilometrų, per keletą mėnesių sugebėjo ne tik pavergti jos širdį, bet ir ištuštinti piniginę.  
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.

Ne viskas auksas, kas auksu blizga. Į šipulius sudužo ponios Jadvygos viltys susikurti turtingą ir laimingą gyvenimą su amerikiečiu, kuris, būdamas už tūkstančių kilometrų, per keletą mėnesių sugebėjo ne tik pavergti jos širdį, bet ir ištuštinti piniginę. Daugiau nei 20 tūkstančių litų neteko protinga, žavi ir išsilavinusi moteris, pakliuvusi į gudriai suregztas sukčių žabangas. Ji atvirai papasakos savo istoriją. Tam, kad sukčių iš Afrikos aukomis netaptų kitos Lietuvos moterys.

Kita tema. Ko nederėtų pamiršti susiruošus į ligoninę? Šlepečių, dantų šepetuko, šokolado sesutei, gal dar knygos, kad laikas neprailgtų... Laida „Vieša paslaptis“ pataria nepamiršti dar vieno svarbaus dalyko – tualetinio popieriaus, mat surengę reidą po Lietuvos gydymo įstaigas, laidos žurnalistai jo rado tik pacientams neprieinamuose, rakinamuose gydytojų tualetuose.

„Vieša paslaptis" – ketvirtadienį, gegužės 9 d. 19.40 val. per LRT televiziją. vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...