captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinis“: kokiuose augaluose slypi jaunystės eliksyro energija?

Kaip nuo Varėnos apylinkių kilusi Vanda Mockevičienė ir vaikams, ir vaikaičiams dzūkiškų skiepų įdavė? Su savo anyta tris dukras ir sūnų auginusi ir užauginusi buvusi muzikos mokytoja iš Nedzingės, nepaisant lydėjusių gyvenimo skriaudų, sulaukusi garbingo amžiaus tiesiog trykšta džiaugsmu ir turi kuo pasididžiuoti.
Laidos autorė ir vedėja Zita Kelmickaitė.
Laidos autorė ir vedėja Zita Kelmickaitė.

Kaip nuo Varėnos apylinkių kilusi Vanda Mockevičienė ir vaikams, ir vaikaičiams dzūkiškų skiepų įdavė? Su savo anyta tris dukras ir sūnų auginusi ir užauginusi buvusi muzikos mokytoja iš Nedzingės, nepaisant lydėjusių gyvenimo skriaudų, sulaukusi garbingo amžiaus tiesiog trykšta džiaugsmu ir turi kuo pasididžiuoti. Etnomuzikologas Darius Mockevičius pripažįsta: „Mama kapojo malkas. Aš irgi iš mamos išmokau“. 

Kokiuose augaluose slypi jaunystės eliksyro energija? Ar iš tikrųjų adaptogenai padeda organizmui šalinti senėjimo procesus, stiprinti nervinę sistemą, gerinti kraujotaką, lytinę funkciją? Kaip atitolinti senatvę ir šiuolaikiniam skubančiam žmogui atstatyti jėgas – vaistininkas Virgilijus Skirkevičius.

O jautrias muzikines dovanas visoms Lietuvos mamoms teiks Naujosios Akmenės savivaldybės kultūros centro Akmenės kultūros namų liaudiškų romansų grupė „Akmenės vyrai“ (vad. Alvydas Vaičiakauskas).       

Laidos autorė ir vedėja Zita Kelmickaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...