captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius. Namai“: kaip gyvena masonų ložės Lietuvoje atkūrėjas Šarūnas Davainis?

Ką daryti, kai turi tris vaikus ir nori gyventi  erdviai, bet nepageidauji tarnauti namui ir būti atžalų taksistu? Jauna vilniečių šeima išeitį atrado. Tai – būstas buvusioje gamykloje.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Ką daryti, kai turi tris vaikus ir nori gyventi  erdviai, bet nepageidauji tarnauti namui ir būti atžalų taksistu? Jauna vilniečių šeima išeitį atrado. Tai – būstas buvusioje gamykloje. Ir paneigė įsitikinimą, kad loftuose nepatogu gyventi su mažyliais. Negana to, turėsime progą pamatyti, kaip atrodo geriausia tituluota  praėjusių metų virtuvė ir miegamieji be durų.

Šiuolaikinis gyvenimas iš esmės keičia požiūrius. Ir didžiausias atradimas – pažinti save. Taip sako visažo specialistė Rasa Kairienė, pradėjusi domėtis psichologija,  ir lygia greta pagerinusi savo darbo kokybę. Skamba kaip iš rinkodaros vadovėlių, tačiau psichologijos studijos Rasai tik padeda, kai tenka dirbti su populiariais virtuvės mitų griovėjais ar prašmatniuose madų šou. Mada ar nauda, ir kodėl šiandien visi taip gilinasi į psichologiją?

Masonų ložės Lietuvoje atkūrėjas Šarūnas Davainis – paslaptingas žmogus. Intriga garantuota vos išsižiojus apie paslaptingąjį judėjimą. Kiek apie masonus prabils Šarūnas, paaiškės laidoje. Tačiau taip pat smagiai jis veria duris į prabangų gintaro pasaulį, kur esama nemenkesnių staigmenų nei masonų ložėje. Gintaro pirtis, gintaro SPA, gintarinis masažo stalas, pelnęs Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos pripažinimą. Telieka klausyti žmogaus, su gintaru suaugusio nuo šešiolikos.

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...