captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius. Gyvenimas“: jei tauta naikinama vartojimu, tai garsesni žmonės savo pavyzdžiu turi įtikinti priešingai

Psichologė Edita Čekuolienė, viešumoje žinoma ir kaip žurnalisto Algimanto Čekuolio žmona, puikiai išmano, ką reiškia gyvenimo vaidmenys ir patirtis. Ką reiškia būti mama, žmona, močiute, anyta? Tokie klausimai Editai padiktavo nemažai atsakymų ir ji parašė net dvi knygas.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Psichologė Edita Čekuolienė, viešumoje žinoma ir kaip žurnalisto Algimanto Čekuolio žmona, puikiai išmano, ką reiškia gyvenimo vaidmenys ir patirtis. Ką reiškia būti mama, žmona, močiute, anyta? Tokie klausimai Editai padiktavo nemažai atsakymų ir ji parašė net dvi knygas. Tuo tarpu kalbėdama apie savo gyvenimą ji neslepia, jog į santuoką su Algimantu pastūmėjo  abiejų vaikai. Kaip tvarkyti savo santuoką ir kaip atrasti santykių aukso vidurį gyvenant su artimu žmogumi? Dabar Edita tikina, jog jos gyvenime svarbiausia – tarpusavio santykiai.

Suomijos Respublikos konsulė Lietuvoje Ritva Kettunen, kaip ir priklauso diplomatei, įsikūrusi geroje vietoje ir įdomiame būste. „Mano namai labai suomiški“, –  sako diplomatė ir rodo kiekvienam suomiui būdingus ir svarbius dalykus, su ja keliaujančius per pasaulį. Tačiau tiek Australijoje, ankstesniame savo diplomatiniame poste, tiek Lietuvoje Ritva gyvena viena su dviem vaikais, o santykius su vyru palaiko tik skaipu ir per atostogas. Akivaizdu, jog moteriška stiprybė beribė. Ar  toks gyvenimas turi privalumų?

Seržas Gandžumianas, kuris laikas dažniau kalbantis apie sveiką gyvenseną nei madas, dalyvauja  sveikatingumo projekte „Aš už sveiką Lietuvą“ ir labai daug kalba apie harmoniją.  „Jei tauta naikinama vartojimu, tai garsesni žmonės savo pavyzdžiu turi įtikinti priešingai“, –  neslepia Seržas ir kviečia į savo namus, kur tvyro ypatinga aplinka. Joga jau seniai tapo jo kasdienybe, maistui jis irgi be galo išrankus. Ką pasiekė Seržas, jau senokai pertvarkęs savo gyvenimo būdą, ir ko jis gali išmokyti kitus.  

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...