captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius. Namai“: kokiuose namuose gyvena tie, kurie stato juos kitiems?

Architekto Manto Maziliausko šeimyna miestą iškeitė į priemiesčio ramybę, į emociškai ir fiziškai sveikesnę aplinką. Didžiausia prabanga tapo natūralumas, gamta ir atidumas kiekvienai detalei.
Architektas Mantas Maziliauskas su žmona Monika.
Architektas Mantas Maziliauskas su žmona Monika.

Kokiuose namuose gyvena tie, kurie stato juos kitiems? Architekto Manto Maziliausko šeimyna miestą iškeitė į priemiesčio ramybę, į emociškai ir fiziškai sveikesnę aplinką. Didžiausia prabanga tapo natūralumas, gamta ir atidumas kiekvienai detalei. „Euroremontų pas mus nebus“, –  tikina architektas, vertinantis tai, kas sukurta savomis rankomis.

Režisierius Sergejus Loznica, atvykęs į Lietuvą, į „Kino pavasarį“, buvo nelengvas pokalbininkas. Apie menus ir kūrybą  – prašom, o apie gyvenimą  –  ką čia kalbėti, sako režisierius, tačiau jo gyvenimas kupinas įdomybių.  Kaip matematikas tapo režisieriumi ir kodėl jis tikina neturįs tėvynės?

Virėjas Deivydas Praspaliauskas  laikomas kultiniu šefu. Vos 23-ejų jis atidaro savo restoraną ir negailestingai laužo stereotipus. Neslepia, jog kadaise išvykęs į užsienį plauti indų, ten žvalgėsi gerokai plačiau, o grįžęs namo jau gali didžiuotis geriausio Lietuvos virėjo vardu ir net negalvoja, jog sykiais gali būti nesuprastas.

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...