captcha

Jūsų klausimas priimtas

LRT Opus Ore. Alinos Orlovos koncertas – per LRT Kultūrą

Mūsų šalyje itin retai koncertuojanti Alina Orlova grįžta į LRT Opus eterį. Lydima muzikantų grupės, jaunoji atlikėja viešėjo LRT Opus studijoje. Kaip jau tapo įprasta, koncertas buvo tiesiogiai transliuojamas radijo bangomis ir internetu, o sekmadienį 22 val. vaizdo įrašą kviečiame žiūrėti per LRT Kultūrą.
Alina Orlova.
Alina Orlova.

Mūsų šalyje itin retai koncertuojanti Alina Orlova grįžta į LRT Opus eterį.  Lydima muzikantų grupės, jaunoji atlikėja viešėjo LRT Opus studijoje. Kaip jau tapo įprasta, koncertas buvo tiesiogiai transliuojamas radijo bangomis ir internetu, o sekmadienį 22 val. vaizdo įrašą kviečiame žiūrėti per LRT Kultūrą.

Iš Visagino kilusi Alina Orlova iki šiol yra išleidusi du oficialius albumus – kartu su pirmąja populiarumo banga 2008-aisiais pasirodė ne vieno puikaus kritikų įvertinimo sulaukęs „Laukinis Šuo Dingo“, prieš dvejus metus brandesnį, dinamiškesnį kūrybinį periodą įamžino „Mutabor“.

Abu atlikėjos diskai perleisti užsienyje – Prancūzijoje, Rusijoje, Ukrainoje. Ir visai nesvarbu, kad didžioji dalis albumuose įrašytų dainų – lietuviškos. Supančią aplinką ir savo vidų nuolat stebinčios Alinos melancholiška ir nuoširdi muzika randa kelią į kitakalbių klausytojų širdis. Retokai gimtojoje šalyje regima ir girdima dainų kūrėja yra dažna užsienio koncertų organizatorių viešnia. Netipiškas jos balsas įdomus ir Rusijos rinkoje, ir visko mačiusiame Vakarų muzikos pasaulyje.

Alinai pritaria nauja grupė ir profesionalūs muzikantai: Paulius Vaškas (gitara), Aurimas Driukas (bosinė gitara) ir Jonas Narbutas (būgnai).

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...