captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius. Gyvenimas“: baldų gamyba – slaptas choro dirigentės D. Beinarytės pomėgis

Poetas Vladas Braziūnas – ne tas žmogus, kurio nuotraukos mirga žurnaluose, o vardą žino kiekvienas. Tikrosios vertybės dažniausiai yra tylios. Pats poetas, vertėjas, eseistas, kalbos ir etnografijos mylėtojas ir fotografas Vladas Braziūnas save vadina introvertu, o šeimoje kalbasi vien tik Pasvalio tarme.   
Choro dirigentė<br> kompozitorė<br> muzikos mokytoja Danguolė Beinarytė.
Choro dirigentė
kompozitorė
muzikos mokytoja Danguolė Beinarytė.

Poetas Vladas Braziūnas – ne tas žmogus, kurio nuotraukos mirga žurnaluose, o vardą žino kiekvienas. Tikrosios vertybės dažniausiai yra tylios. Pats poetas, vertėjas, eseistas, kalbos ir etnografijos mylėtojas ir fotografas Vladas Braziūnas save vadina introvertu, o šeimoje kalbasi vien tik Pasvalio tarme. Apie visus užsiėmimus menininkas sako paprastai: „Tai mano būdas bendrauti. Su savim, su žmonėmis, su tikrove.“

Suomiško gyvenimo ypatumai stebina net naujomis statybomis. Naujausias Helsinkio rajonas, plėtojamas buvusiame laivų terminale, kelia milžinišką susidomėjimą. Nors nekilnojamojo turto kainos čia nemenkos, vos pradėjus pardavinėti naujus būstus, per vieną dieną sulaukta net 40 tūkstančių skambučių. Dar kita įdomybė – Suomija yra viena iš retų Europos Sąjungos šalių, kur viešai deklaruojama, jog nėra atskirties tarp turtingųjų ir skurdesnių. Ir ne tik deklaruojama, bet taip ir statoma, kad greta gyventų ir vieni, ir kiti. Kaip atrodo naujausias suomių stebuklas Jatkasaris ir kodėl Helsinkyje mažėja automobilių?

Dar laidoje viešės choro dirigentė, kompozitorė, muzikos mokytoja Danguolė Beinarytė.  Sodraus balso moteris pavergia savo temperamentu ir tik juokiasi, kai daugelis žmonių ją laiko labai „kieta“. Bet pati Danguolė, prieš porą metų  laimėjusi „Chorų karų“ televizijos projekte, sako esanti labiau užsispyrusi nei „kieta“. Muzikė tikina, kad televizija jos gyvenimo nepakeitė ir šlovė jos nesugadino, tad ji kaip dirbo, taip ir dirba savo mylimą darbą. Be to, pamatysime  pačios Danguolės pasigamintus baldus – pasirodo, tai vienas iš jos pomėgių.  

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...