captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinyje“ – pelkių augalų nauda sveikatai, ką reiškia būti žydu ir profesoriaus P. Radzevičiaus šeimos paslaptis

Prieš kokias neigiamas medžiagas žmogaus organizme kovoja pelkių augalai? Nuo kokių negalavimų gali padėti baltieji kiminai, pelkiniai gailiai, vaivorai, bruknės ar meškauogė?

Prieš kokias neigiamas medžiagas žmogaus organizme kovoja pelkių augalai? Nuo kokių negalavimų gali padėti baltieji kiminai, pelkiniai gailiai, vaivorai, bruknės ar meškauogė? Apie ištisus metus žaliuojančių augalų pagalbą savo žiniomis pasidalins ne tik į Lietuvą, bet ir į „Ryto suktinį“ iš kelionės po egzotinę šalį sugrįžęs vaistininkas Virgilijus Skirkevičius.

Ką reiškia būti žydu? Kaip ir kur gyveno Vilniaus žydai iki mūsų? Kur jie išvyko? O kur žuvo? Koks maistas vyrauja šios tautos bendruomenės kasdienybėje? Kaip gerbiama malda ir kokios religijos tradicijos? Kokia amžiams įrašyta istorija slypi „Panerių memorialo“ teritorijoje? Unikali ekskursijos galimybė pažinti kadaise Vilniuje gausiai gyvenusią žydų tautą lydėjusius džiaugsmus, vargus ir vilties akimirkas. 

Kaip skaudi šeimos paslaptis subrandino muzikai Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorių, altininką Petrą Radzevičių? Kokias vertybes savo studentams skiepija alto muzikos pasaulį puikiai išmanantis pedagogas ir atlikėjas? Išties dramatiška gerbiamo muziko kasdien minamų kelių dabartis ir praeitis.   

Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.          

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...