captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“

Kino režisierius Algimantas Puipa problemas išsprendžia savo sodyboje. Teptukai, mentelės, drobės ir aliejiniai dažai itin gerai dera tapybai.  
Laidos vedėja Violeta Baublienė. lrt.lt nuotr.
Laidos vedėja Violeta Baublienė. lrt.lt nuotr.

 

Kino režisierius Algimantas Puipa problemas išsprendžia savo sodyboje. Teptukai, mentelės, drobės ir aliejiniai dažai itin gerai dera tapybai. Naujas režisieriaus pomėgis veikia raminamai ir kelia nuostabą – kodėl kino metras ėmė tapyti? 

 

Profesionali fotografė Eglė Mėlinauskienė neslepia kamerą paėmusi į rankas iš sunkaus gyvenimo potyrio, atvėrusio kitą pasaulį. „Mane auklėjo taip, kad savo malonumui nesiryžau daryti nieko, reikėjo dirbti ir uždirbti“, – neslepia moteris.

 

Dabar gyvenu čia ir dabar, ir man nesvarbu, kas buvo ar kas bus“. Žmogus, turėjęs būti desantininkas ir sovietų užnugario kovotojas – Jonas Ohmanas, kilęs iš atokios Baltijos jūros salos, jau 20 metų gyvena Lietuvoje ir neketina kur nors važiuoti. Į Švediją jis gali skraidyti nors kasdien, tačiau sako, kad čia jam geriausia. Kas laiko Joną Lietuvoje ir kodėl jis prabyla apie barakudas?

 

Laidos „Stilius“ vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...