captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Emigrantai“: saldi išvykusiųjų kasdienybė

LRT laidoje „Emigrantai“ šį antradienį – tikra saldumynų fiesta. Dvi cukraus pudra apibarstytas, kalnais plaktos grietinėlės aplietas emigracijos istorijas skaunauti kvies laidos herojės Irma ir Andželika.  

LRT laidoje „Emigrantai“ šį antradienį – tikra saldumynų fiesta.  Dvi cukraus pudra apibarstytas, kalnais plaktos grietinėlės aplietas emigracijos istorijas skaunauti kvies laidos herojės Irma ir Andželika.

Šiauliečiai sutuoktiniai Andželika ir Linas į Londoną išvyko trumpam su tikslu užsidirbti pinigų nuosavam būstui ir nuosavam vilkikui, tačiau svetur pasiliko ilgiau. Londone dukrelę pagimdžiusi ir ją namie auginusi Andželika atrado savyje naują talentą – ėmė kepti ir pardavinėti itin puošnius tortus. Moters kepti tortai netrukus puošė visų draugų ir kaimynų šventes. Šiuo metu lietuvių šeima jau išpyldė vieną savo svajonę - rytų Londone nusipirko namą.

Kita „tortų karalienės“ šiaulietės Irmos Preisienės istorija prasidėjo, kai prieš septynerius metus ji į Airijos sostinę Dubliną išvyko paskui savo vyrą. Emigracijos pradžioje moteris skundėsi pilka kasdienybe ir veiklos trūkumu, šiuo metu ji savo virtuvėje yra įkūrusi visą kulinarijos cechą. Emigrantė džiaugiasi, kad Airijos įstatymai yra palankūs smulkiesiems verslininkams, o ir patenkintų klientų netrūksta.

Saldus Londono ir Dublino gyvenimas antradienį 21:15 val per LRT. Reportažus parengė Orijus Gasanovas ir Anna Vanagė. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...