captcha

Jūsų klausimas priimtas

Šv. Kristoforo orkestro devynioliktojo gimtadienio koncertas

Šmaikštusis maestro Donatas Katkus ir jo vadovaujamas Šv. Kristoforo orkestras Šv. Kotrynos bažnyčioje žaismingai šventė jau nevaikišką devyniolikos metų orkestro gimtadienį.
Šv.Kristoforo kamerinis orkestras.
Šv.Kristoforo kamerinis orkestras.

Šmaikštusis maestro Donatas Katkus ir jo vadovaujamas Šv. Kristoforo orkestras Šv. Kotrynos bažnyčioje žaismingai šventė jau nevaikišką devyniolikos metų orkestro gimtadienį.

Ypatingoje koncerto programoje skambėjo dvi legendinio smuikininko Jaschos Heifetzo transkripcijos – Claude‘o Debussy preliudas „Fauno popietė (Prélude à l'après-midi d'un faune), kurį atliko smuikininkė Katažyna Narkevič, ir Franzo Schuberto „Ekspromt atliekamas smuikininkės Giedrės Žarėnaitės.

Muzikantai taip pat atliko anglų kompozitoriaus bei altininko Franko Bridge’o Siuitą styginiams ir nuotaikingą muzikinį siurprizą „POPuri Nuo baroko iki roko“. Tai orkestro violončelininkų - Onutės Švabauskaitės, Vaido Tamošiūno, Domo Jakšto ir kontrabosininko Oliverio Ramono muzikinis pokštas. O koncerto pabaigoje - prancūzų kompozitoriaus Michelio Michalakakoso „Tango ir linksmoji gagafonija.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...