captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinyje“ – aistros aviamodeliams ir armonikoms įkvėpti.

Kaip taisyklingai susikonstruoti aviamodelį, kad jis dangų tiesiog rėžte rėžtų? Kokias medžiagas geriausiai naudoti šiam tikslui ir kokiais skiriamaisiais ženklais papuošti? Šiauliuose įsikūrusiame būrelyje, kuriam vadovauja kuršėniškis Vytautas Steponavičius, vaikai išmoksta patys pasigaminti tokį modeliuką bei jį pilotuoti. Kokie Lietuvoje pripažinto aviamodeliuotojo tolimesni siekiai armonikieriui?
Aviamodeliuotojas Vytautas Steponavičius. Asmeninio archyvo nuotr.
Aviamodeliuotojas Vytautas Steponavičius. Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip taisyklingai susikonstruoti aviamodelį, kad jis dangų tiesiog rėžte rėžtų? Kokias medžiagas geriausiai naudoti šiam tikslui ir kokiais skiriamaisiais ženklais papuošti? Šiauliuose įsikūrusiame būrelyje, kuriam vadovauja kuršėniškis Vytautas Steponavičius, vaikai išmoksta patys pasigaminti tokį modeliuką bei jį pilotuoti. Kokie Lietuvoje pripažinto aviamodeliuotojo tolimesni siekiai?

O jonaviškis Antanas Kirvelevičius turtingas ne tik pačiomis įvairiausiomis armonikomis iš skirtingų šalių, bet ir kitais muzikos instrumentais. Kaip armonika džiugina žmogų? Kokiais net pačiais netikėčiausiais būdais galima ją prakalbinti savamoksliui armonikieriui?

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...