captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kaip pavasarį ir Velykas švenčia E. Bžeskas ir R. Gikytė?

Pavasaris, meilė, Velykos, naujo gyvenimo, naujos gyvybės pradžia. Visa tai šiemet nutiko Egmonto Bžesko ir jo mylimosios, o dabar jau ir žmonos Redos Gikytės gyvenime.
Egmontas Bžeskas ir Reda Gikytė. Š. Mažeikos nuotr.
Egmontas Bžeskas ir Reda Gikytė. Š. Mažeikos nuotr.

Egmontas Bžeskas ir Reda Gikytė švenčia pavasarį ir Velykas

Pavasaris, meilė, Velykos, naujo gyvenimo, naujos gyvybės pradžia. Visa tai šiemet nutiko Egmonto Bžesko ir jo mylimosios, o dabar jau ir žmonos Redos Gikytės gyvenime. Esminiai pokyčiai atūžė netikėtai. Trejus metus kartu gyvenantys įsimylėjėliai išvyko į egzotišką šalį susituokti ir sužinojo, kad Dievas jiems siunčia mažylį. Ko laukia žinoma šeima ir kaip jie pertvarko savo gyvenimą?

Seniausia Helsinkio sauna vėl atgimsta

Apsilankyti seniausioje, aštuoniasdešimtmetėje Helsinkio pirtyje prieš pavasarį nepaprasta. Senos tradicijos, kurių akylai laikosi suomiai, puoselėjamos kiekvienuose namuose. Tačiau viešų pirčių atgimimas – akivaizdus, o ritualai saunoje – ne tik higienos reikalas. Buvęs politikas, įsigijęs keistą verslą Helsinkio širdyje, tikina, kad suomiui gyvenimas be saunos – ne gyvenimas. Ką pirtyse daro suomiai ir ką reiškia tikra šiaurės sauna?

Atviras pokalbis su scenos primadona Aušra Cicėnaite

Kauno muzikinio teatro solistė Aušra Cicėnaitė didžiausios pavasario šventės išvakarėse kuria Velykų nuotaiką. Neseniai penkiasdešimtąjį jubiliejų atšventusi, dvidešimt trejus metus  Kauno teatre dirbanti, ne vieną apdovanojimą pelniusi operos solistė neserga žvaigždžių liga, nors savo karjera ir laimėjimais galėtų pelnytai didžiuotis. Kas svarbiausia elegantiškai dainininkei ir kaip ji tvarko savo gyvenimą, išdalytą tarp dviejų miestų?

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...