captcha

Jūsų klausimas priimtas

Elito kinas.„Naujas pono Horteno gyvenimas“ (O' Horten)

Ką jaučia geležinkelių veteranas paskutinę savo darbo dieną ir naktį? Apie tai pasakoja švelni, lyriška ir kartu komiškai ironiška norvegų režisieriaus Bento Hamerio juosta.

 

Ką jaučia geležinkelių veteranas paskutinę savo darbo dieną ir naktį? Apie tai pasakoja švelni, lyriška ir kartu komiškai ironiška norvegų režisieriaus Bento Hamerio juosta. Šis kino kūrėjas lietuviams pažįstamas iš didelio populiarumo sulaukusios juostos „Faktotumas“ pagal Čarlzo Bukovskio romaną. Naujausiame savo darbe režisierius su būdingu santūriu, tačiau gyvu, nenuobodžiu stiliumi vaizduoja į pensiją išeinančio traukinių mechaniko Odo Horteno karjeros pabaigą. Juostoje subtiliai atskleidžiamas pagyvenusio žmogaus vidinis pasaulis. Susitikimai su kolegomis ir draugais, naktinės klajonės po miestą verčia herojų susimąstyti apie ateities pasirinkimus, vienatvę, atgailą, susitaikymą su savimi ir savo artimaisiais.

Filmas sulaukė kritikų susidomėjimo, tarptautiniame Flandrijos kino festivalyje buvo apdovanotas pagrindiniu prizu, jo autorius pripažintas geriausiu režisieriumi, o antraplanį vaidmenį atlikęs Espenas Šionbergas pelnė prestižinį Norvegijos „Amandos“ apdovanojimą.

Komiška drama

Norvegija, Vokietija

2007

N-7

Režisierius: Bent Hamer

Vaidina: Baard Owe, Espen Skjonberg, Ghita Norby, Henny Moan, Bjorn Floberg, Kai Remlow, Per Jansen, Gard B. Eidsvold, Bjarte Hjelmeland, Bjorn Jenseg

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...