captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Auksiniame balse“ – duetų vakaras

Tikėtina, kad ir šį šeštadienį Zitos dalgelis nenušienaus nė vieno „Auksinio balso“ dalyvio, nes jiems į pagalbą ateis sunkioji Lietuvos scenos artilerija. Vaidas Baumila į sceną atsivilios Rūtą Ščiogolevaitę, Česlovas Gabalis – Rositą Čivilytę.  
„Auksinio balso" vedėjai Beata Tiškevič ir Andrius Rožickas. DELFI.lt nuotr.
„Auksinio balso" vedėjai Beata Tiškevič ir Andrius Rožickas. DELFI.lt nuotr.

Tikėtina, kad ir šį šeštadienį Zitos dalgelis nenušienaus nė vieno „Auksinio balso“ dalyvio, nes jiems į pagalbą ateis sunkioji Lietuvos scenos artilerija. Vaidas Baumila į sceną atsivilios Rūtą Ščiogolevaitę, Česlovas Gabalis – Rositą Čivilytę. Viktorui Gerasimovui padės Ramūnas Difartas, Indrei Anankaitei-Kalašnikovienei – Sasha Song. Vilija Matačiūnaitė į sceną lips įsikibusi į parankę Jeronimui Miliui, o Violeta Tarasovienė – vyrui Viliui Tarasovui.

 Vienas projekto lyderių Ruslanas Kirilkinas atliks duetą su mama Sveta, kuri į filmavimą atvyko iš Norvegijos. „Muzikos mama savo gyvenime atsisakė, nes atsiradau aš. Noriu tai jai kompensuoti“, – pasakoja Ruslanas.

Primename, kad iš devynių projekto dalyvių „Auksiniame balse“ liko aštuoni. Praėjusį šeštadienį projektą paliko mažiausiai komisijos ir žiūrovų balsų sulaukusi Aistė Pilvelytė.

„Auksinis balsas“ – šeštadienį 21 val. per LRT televiziją. Vedėjai Andrius Rožickas ir Beata Tiškevič.

  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...