captcha

Jūsų klausimas priimtas

Dokumentinis filmas „Lietuva. Statusas – nepriklausoma“

Tai filmas apie svarbiausius pastarųjų dešimtmečių Lietuvos istorijos įvykius – apie susigrąžintą nepriklausomos valstybės statusą, pastangas ir patirtis kovojant už laisvę. Ir apie tos laisvės suteiktas galimybes. Valstybė yra sėkminga tiek, kiek joje laisvi, laimingi ir kuriantys yra josžmonės.   

Tai filmas apie svarbiausius pastarųjų dešimtmečių Lietuvos istorijos įvykius – apie susigrąžintą nepriklausomos valstybės statusą, pastangas ir patirtis kovojant už laisvę. Ir apie tos laisvės suteiktas galimybes. Valstybė yra sėkminga tiek, kiek joje laisvi, laimingi ir kuriantys yra jos žmonės.

Taigi šiame filme į valstybės virsmus žiūrima jos žmonių akimis. Kaip jie jaučia ir vertina pasikeitusio valstybės statuso suteiktas
galimybes. Žmonės skirtingi – nuo roko muzikos ikonos Andriaus Mamontovo, geriausio Lietuvos futbolisto Mariaus Stankevičiaus, mokslininko lazeristo Andrejaus Michailovo – iki per sausio 13 - ąją tėvo netekusio Roberto Povilaičio, studentės Adelės Wiman, jaunos mamos Eglės Kernagytės ar sparčiai kylančios jaunosios teniso žvaigždės Ričardo Berankio.

Tačiau visi filme turi vieną jausmą - laisvės į nieką nekeistume. Galimybė būti laisvais – štai kokia didžiausia nepriklausomos Lietuvos suteikta galimybė. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...